Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Web Tasarım

Web tasarımı esasen internete yönelik bir içeriği planlama, kavramsallaştırma ve düzenleme sürecidir. Web tasarımı, web uygulamaları, mobil uygulamalar ve kullanıcı arayüzü tasarımı gibi diğer kullanımları içerdiği için web siteleriyle sınırlı değildir. Web tasarımı aynı zamanda, web sitelerinin üretiminde ve bakımında birçok farklı beceri ve disiplini kapsar. Web tasarımının farklı alanları arasında ise web grafik tasarımı; arayüz tasarımı; standartlaştırılmış kod ve özel yazılım dahil olmak üzere yazma; kullanıcı deneyimi tasarımı; ve (SEO) arama motoru optimizasyonu da bulunmaktadır. Web tasarımını meydana getiren bütün bu unsurlar bir web sitesinin çeşitli cihazlarda nasıl göründüğünü ve çalıştığını belirler.

estetik
kreatif
inovatif
Kreatif Çözümlerle

SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarım İle Rakiplerinizin Önüne Geçin.

Web tasarımı, web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği ile alakalıdır. Mesela görünüm, çoğunlukla kullanılan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgilidir. İyi bir web tasarımının kullanımı kolaydır, estetik açıdan hoştur ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Çoğu web sayfası basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır, böylece kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafasını karıştırabilecek gereksiz bilgi ve işlevler görünmez. Bir web tasarımcının çıktısı hedef kitlenin güvenini kazanan ve besleyen bir site yaratmak olmalıdır. Çünkü web tasarımı, bir web sitesini kullanırken genel görünümü ve hissi yaratan şeydir. Yapı ve düzenden görüntülere, renklere, yazı tiplerine ve grafiklere kadar tüm öğeler web tasarımı sürecine dahildir.

Henüz Bir Web Siteniz Yoksa Formu Doldurun;
Biz Size Ulaşalım!

Bilgeweb

Web tasarım yapım süreci nasıl işliyor adım adım inceleyelim:

Güçlü bir web tasarım talebiyle bize ulaştınız.

Sektörel araştırma yaparak rakipleriniz incelenir.

Şirketinizin vizyon ve hedeflerine yönelik başlıklar, kategoriler ve konumlar belirlenir.

Ana renk ve tasarım varyasyonları belirlenen kriterlere uyumlu tasarlanır.

İçerikler, web tasarıma yerleştirilir ve demo onayınıza sunulur.

Demo onaylandıktan sonra web siteniz en kısa sürede aktif hale getirilir.

Web tasarım

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Önceleri masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanan Web tasarımı, 2010'ların ortalarından bu yana artık mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Özel Web tasarımı; belli amaçlar doğrultusunda size özel tasarlanmış web siteleridir. Diğer taraftan Şablon Web tasarımı önceden hazırlanmış şablonlara verilen genel addır. Şablon sitesinin kurulumu kolay ve hızlı, yapılmadan önce görülebilen, uygun ücretli olmasına karşın; Özel web tasarımı size özel, performans açısından hızlı, SEO dostu ve amaca uygun hazırlanır.

Kullanıcı dostu yönetim panelimiz sayesinde web sitesindeki görsel ve içeriklerin güncelleme ve eklemelerini yapabilirsiniz.


ARA