Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Outdoor Tasarımları

Ev dışı reklamcılık olarak da bilinen açık hava reklamcılığı, tüketicilere evlerinin dışındayken ulaşan reklamcılıktır. En çok bilinen dış mekan reklamı türü reklam panosudur. Günümüzde yaygın dış mekan reklamcılık biçimleri üç kategoriye ayrılır:

Billboard Reklamcılığı: Çoğu insan nerede yaşıyor veya seyahat ediyor olursa olsun, billboard reklamcılığına aşinadır. Reklam panoları, yoğun trafikli otoyolların yanına ve kentsel olmayan alanlarda daha az kullanılan yollara yerleştirilir. Sürücüler onları hemen hemen her yerde görürler çünkü coğrafi olarak önemli olan bilgileri iletmenin verimli ve uygun maliyetli bir yolu - rotadaki en yakın fast food restoran zincirinin konumu, en yakın motel veya bir sonraki çıkıştaki kamp alanları.

Sokak Mobilyaları: Biraz yanıltıcı olan “sokak mobilyası” sadece otobüs veya park bankları için değil, aynı zamanda otobüs durakları, gazete büfeleri ve telefon kulübeleri için de geçerlidir.

Toplu Taşıma: Otobüslerin yanlarındaki reklamlar, transit dış mekan reklamcılığının en yaygın biçimidir, ancak dış mekan reklamları metro istasyonlarında ve metro araçlarında, taksilerde, havalimanı yürüyüş yollarında ve araçların etrafına sarılmış - yeni trendlerden biri - yaygındır.

Outdoor Reklamcılığının Firmanızın Tanınmasını Sağlar

Sosyal Medya YönetimiOutdoor tasarımları denilen açık hava reklamcılığı ürününüzü belirli coğrafi alanlarda tanıtmak için iyi sonuçlar verir. Özellikle küçük işletme sahipleri için reklam panoları, otobüs bankları ve toplu taşıma reklamları çok etkili olabilir. Dış mekan tabelanız genellikle potansiyel bir müşterinin gördüğü ilk şeydir. İşaretiniz, dikkat çekmek için yeterince parlak ve göze çarpan (abartılı bir biçimde gösterişli olmaksızın) ve potansiyel müşterilerin orada ne satıldığını bilmelerini sağlayacak kadar bilgilendirici olmalıdır.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun;
Biz Size Ulaşalım!

Zira bu işletmenize dair ilk izlenimi yaratmak için önemli bir şanstır. Nasıl bir işletmeniz olursanız olun şirketinizin adı, logosu ve telefon numarası örneğin araçlarınız üzerinde açıkça görülebilmelidir. POutdoor tasarım bu açıdan pazarınızdaki görünürlüğünüzü artırmanıza olanak tanıyan ücretsiz reklamcılıktır.

Outdoor Tasarımları

Sıkça Sorulan Sorular

Açık Hava Reklamı, tüm vatandaşların, yerli, yabancı misafirlerin serbestçe kullandıkları, AVM'ler dahil açık alanlarda yapılan tüm reklamlardır. Başlıcaları; Tabela, Billboard, Duba ve Bayraklar gibi.

Outdoor reklamcılığı çeşitleri çok geniş bir spektruma sahip olduğundan fiyatları da çeşidine göre değişilkik göstermekte, standart bir fiyat listesi bulunmamaktadır.


ARA