Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Logo Tasarım

Bir logo, bir markaya kimliğini vermede büyük rol oynar. Hatta genellikle, markanın ikonik bir resimsel temsili haline gelir: bir işletmenin en kolay şekilde tanımlayabileceği yönü. İş hayatında vakit nakittir, bu nedenle en başından itibaren profesyonel logonuzu elde etmek için çaba göstermeniz çok önemlidir. Aynı zamanda iş dünyasında ilk izlenimler inanılmaz derecede önemlidir. Profesyonel logo tasarımının, bu noktada, işletmenize dair olumlu ve güçlü izlenimler yaratmanın yanında birçok faydası vardır. Zira müşteriler genelde ilk karşılaşma anında tüketim kararlarını verirler.

Logo Tasarım

Logo Tasarım Firmanızın Görünen Yüzüdür

Sosyal Medya Yönetimi Genellikle logonuz ve şirket adınız gördükleri ilk şeydir, bu nedenle iyi tasarlanmış bir logo potansiyel bir müşterinin ilgisini çekmek için oldukça önemlidir. Logonun rengi, yazı tipi, boyutu ve stili bir işletme hakkında çok şey söyler, dolayısyla logonuzun kim olduğunuz ve ne müşterilerinize ne sağladığınızı iyi bir şekilde temsil ettiğinden emin olmanız gerekir. Logonuzu tasarlamak için bir dizi referansa sahip olan Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansın'ının zengin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Logo tasarımının şirketinize sayısız faydası vardır. Lakin en önemli faydalarından bahsetmek gerekirse:

  • Harika bir logo harika bir ilk izlenim verir, bu sayede saniyeler.
  • İyi bir logo işinize bir kimlik verir ve markanızı oluşturmanızı kolaylaştırır.
  • Logonuz profesyonel bir imaj yansıtmanıza yardımcı olacaktır.
  • İyi bir logo tasarımı ile yatırımınızın geri dönüşünü göreceksiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun;
Biz Size Ulaşalım!

Logo Tasarım

Bazı Logo Tasarım Çalışmalarımız

Logo Tasarım

Sıkça Sorulan Sorular

Logo şirketin misyonunu ve vizyonunu yansıtan, müşteri nezlinde şirketin faaliyet alanının ve isminin akılda kalıcı olmasını sağlayan şirketin müşteride yaratacağı ilk izlenimi şekillendiren önemli bir unsurdur. Logo tasarımı firmaların sektörde varolan müşterileri ve potansiyel müşterileri arasında akılda kalıcı ve güvenilir olmasını sağlamaktadır.

Şirketlerin kimliğini ve vizyonunu yansıtan logo özel, akılda kalır müşterinin firmayı tanımasna olanak sağlayan öğedir. Bu sebepten yeni kurulan şirketler veya yeni bir vizyon ile sektörde büyümek isteyen şirketler logo seçimine ve kullanımına çok önem vermeliler.

Logo özellikle günümüzde çok sayıda tasarım programı kullanılarak yapılabilir, bunlardan en çok kullanılanları:, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, Inkscape, Summitsoft Logo'dur.


ARA